Poznań, ul.Szamarzewskiego 17/3
odn@progresfera.edu.pl
+48 61 662 85 66

Niepubliczny
Ośrodek
Doskonalenia
Nauczycieli


Elastyczne dokształcanie:

 

Proponowane przez nas programy szkoleniowe możemy modyfikować oraz dopasowywać do Państwa potrzeb. Nasze szkolenia organizujemy w dogodnym dla szkoły trybie np.

  • Jedno, krótsze szkolenie z węższej, najbardziej istotnej dla kadry tematyki
  • Cykl popołudniowych  spotkań szkoleniowych obejmujący rozbudowany program
  • Szkolenia weekendowe

 

Jesteśmy również otwarci na proponowane przez szkoły tematy zajęć – nie zamykamy dróg do rozszerzania naszej oferty, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa zapotrzebowanie. W przypadku wątpliwości dotyczących tego, jaka tematyka będzie najbardziej adekwatna możemy wśród kadry przeprowadzić ankietę potrzeb szkoleniowych i na tej podstawie przygotować dla szkoły propozycje zajęć.  

 

Nasze szkolenia prowadzimy zawsze metodą warsztatową, która jest najbardziej skuteczna w uczeniu osób dorosłych. Dokładny opis naszej metodyki znajdziecie Państwo TUTAJ. Ze względu na efektywność oraz komfort pracy uczestników szkolenia prowadzimy w grupach maksymalnie 30-osobowych. Przy większej kadrze proponujemy podział na dwie grupy. 

 

Koszty:

 

Wycena szkolenia zależna jest od czasu jego trwania, ilości uczestników, sposobu organizacji, zekresu tematycznego.

 

Szkolenie: 3 godziny zegarowe:

 

  • Grupa do 20 osób: 800 zł - 1000 zł
  • Grupa do 30 osób: 900 zł - 1100 zł

 

  • Szkolenie Agresja i przemoc w szkole: profilaktyka i reagowanie (3 godziny szkolenia + 1 godzina omawiania przypadków): 1200 - 1500 zł

 

  • Wykład: Młodzież a substancje psychoaktywne: profilaktyka uzależnień w szkołach i placówkach oświatowych: 850 zł

 

Przy dłuższych szkoleniach, lub jeśli szkolenie ma zostać zaprojektowane w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie szkoły, cena ustalana jest indywidualnie - prosimy o kontakt.