Poznań, ul.Szamarzewskiego 17/3
odn@progresfera.edu.pl
+48 61 662 85 66

Niepubliczny
Ośrodek
Doskonalenia
Nauczycieli


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych, które organizujemy we współpracy z Instytutem Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych. 

 
Tym, co wyróżnia nasze studia oraz ofertę Uczelni jest bardzo elastyczne podejście do studenta. Można wybrać dogodny dla siebie sposób uczenia się:
 

1. E-learning: Student samodzielnie zapoznaje się z materiałami na platformie e-learningowej a na zakończenie studiów przystępuje do egzaminu w naszym Ośrodku w Poznaniu. Każdy z naszych studentów ma również możliwość skorzystania z e-konsultacji, w przypadku chęci omówienia/ rozszerzenia wybranych zagadnień. 

2. Studia stacjonarne: student uczestniczy w zajęciach organizowanych w Poznaniu lub w innym Ośrodku na terenie Wielkopolski (w przypadku jeśli w Poznaniu nie zbierze się grupa). Do egzaminu przystępuje w Poznaniu lub w Ośrodku, w którym organizowane były zajęcia (dowolnie) 

3. Połączenie obu trybów: uczestniczenie w wybranych zajęciach stacjonarnych uzupełniane e-learningiem. Do egzaminu można przystąpić zarówno w Poznaniu, jak i w Ośrodku, w którym organizowane były zajęcia. 

 
Nie ma jednocześnie konieczności dokonania wyboru trybu studiowania podczas zapisu, w każdej chwili nasz student może zmienić swoją decyzję i tryb. W przypadku, jeśli w ramach studiów konieczne jest odbycie praktyk, student dostarcza zaświadczenie o ich ukończeniu
 

Katalog
 
 
 
 
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania: 
 
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 61 662 85 66
  • +48 662 212 054
 
 

Zapisy: 

 

  • mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • za pomocą formularza na stronie NODN Progresfera: FORMULARZ