Pozostałe kierunki studiów podyplomowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych, które organizujemy we współpracy z Instytutem Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych. Do wyboru mamy szereg kierunków adresowanych głównie, choć nie tylko, do nauczycieli.

uprawnienia

Studia są organizowane i prowadzone przez nasz Ośrodek pod szyldem i we współpracy z Instytutem Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych (www.podyplomowe.info). Dyplom ukończenia studiów jest wystawiony przez Instytut Studiów Podyplomowych. Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie jest uczelnią wpisaną do Rejestru Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 236 (polon.nauka.gov.pl). Uczelnia posiada akt akredytacyjny, poświadczający jakość nauczania (Uchwała nr 128/2019 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 14 marca 2019 roku). Nasze studia dają pełne uprawnienia, zgodnie z wymogami prawa. 

organizacja studiów w naszym ośrodku

E-konsultacje
  • Każdy student Instytutu Studiów Podyplomowych bierze udział w specjalistycznych e-konsultacjach prowadzonych przez ekspertów ze swojej dziedziny. 
  • Istnieje również możliwość dołączenia do grupy na zajęcia stacjonarne w innym ośrodku poza Poznaniem. 
E-platforma - Strefa Studenta
  • Szeroki pakiet materiałów przeznaczonych dla studentów wybranego kierunku, wspólnych dla wszystkich studentów Instytutu Studiów Podyplomowych
Warsztaty stacjonarne
  • Każdy z naszych studentów jest zaproszony na organizowane przez Progresferę warsztaty otwarte oraz webinary rozwijające kompetencje wychowawcze
1 progres

kierunki

Ofertę kierunków kształcenia można sprawdzić:

kwestie formalne

  • Czas trwania studiów w zależności od kierunku: 3 lub 2 semestry, studia w trybie niestacjonarnym. Studia rozpoczynają się od października 2020. 
  • Zakończenie studiów 2-semestralnych do 30 kwietnia 2021 r. Świadectwo zostanie wydane do 30 maja 2021.
  • Zakończenie studiów 3-semestralnych w grudniu 2021 roku.  Świadectwo ukończenia studiów zostanie wydane do 15 stycznia 2022 roku. 
  • Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych jest (na większości kierunków)  zaliczenie praktyki zawodowej oraz zdanie egzaminu końcowego.
Masz pytania? Zastanawiasz się nad wyborem kierunku? Napisz lub zadzwoń - chętnie doradzimy.

Można do nas zadzwonić lub napisać maila:

Lub też wysłać formularz kontaktowy – odpiszemy lub oddzwonimy.