#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem

Chcemy, aby uczestnicy naszych szkoleń byli na bieżąco z ciekawymi propozycjami rozwoju zawodowego, wydarzeniami dla nich i dla uczniów czy najnowszymi informacjami z zakresu edukacji. Dlatego na naszym profilu na Facebooku rozpowszechniamy informacje o konferencjach, konkursach i wydarzeniach dla uczniów, projektach edukacyjnych, informacjach o zmianach w prawie oświatowym, wiadomościach ważnych dla edukacji i oświaty. Dodatkowo na profilu dzielimy się opracowanymi przez naszych specjalistów scenariuszami i materiałami, który każdy nauczyciel może wykorzystać bezpośrednio w swojej pracy.

Część z publikowanych informacji pochodzi bezpośrednio od naszych specjalistów, część – od uczestników naszych szkoleń. Doceniamy wiedzę i działania nauczycieli i chcemy, aby ich dobre praktyki zainspirowały innych. Dzięki temu wspieramy tworzenie sieci rozwoju między nauczycielami. Chcesz być na bieżąco? – Polub nasz profil na Facebooku!

#NauczycielomJutra #DlaSzkolyzPomysłem

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem