Ciemne strony życia trenera – bezpłatny webinar z Progresferą

🤔 Myślisz o tym, aby zacząć dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem a więc – zacząć szkolić innych nauczycieli?
👩‍🏫 Zastanawiasz się, jak to jest być trenerem dla własnej grupy zawodowej?
😳 Brakuje Ci przekonania, że to coś dla Ciebie? Sprawdźmy!

Przyjdź na spotkanie, na którym przedstawimy Ci “kulisy” pracy trenerek ODN. Poznasz kilka niezwykłych historii, dowiesz się wielu konkretów zawodowych i co najważniejsze 🔔 przekonasz się, czy ta droga jest właśnie dla Ciebie!

Gwarantujemy opowieści bez malowania trawy na zielono oraz wskazówki, które pomogą Ci podjąć decyzję o tym, czy rola trenera jest właśnie dla Ciebie!

Webinar poprowadzą Aleksandra Klupś i Agnieszka Kuca założycielki i trenerki NODN Progresfera, które od 13 lat szkolą dorosłych, a od 10 nauczycielki i nauczycieli.

Czym się zajmiemy, czyli program webinaru:
👉 Naprawdę dobry trener – cecha wrodzona czy nabyta? A więc kilka słów o autorytecie
👉 Nic nie boli, tak jak życie – czyli potyczki z przypadłościami losu a kompetencje trenerskie
👉 To się nawet filozofom nie śniło – czyli nietypowe zachowania uczestników a kompetencje trenerskie
👉 Lepsze wrogiem dobrego – czyli jak ustawić swoje cele w roli trenera

Organizacja:
📅 Bezpłatny webinar odbędzie się 24.08.2023 w godzinach 18.00 – 19.00
💻na platformie Clickmeeting.
🖍 Aby do niego dołączyć wystarczy się zarejestrować:

Do zobaczenia na webinarze! Obiecujemy dużo merytorycznej wiedzy okraszonej całkiem sporą dawką czarnego poczucia humoru 😎