Szkolenia, webinary, kursy dla nauczycieli online

Z nauczycielami spotykamy się nie tylko podczas rad szkoleniowych, lecz również – na szkoleniach otwartych, prowadzonych zarówno w wersji tradycyjnej na sali szkoleniowej, jak i – w wersji online. Niezależnie od wybranej formy, każdy uczestnik otrzymuje od nas po zakończonym kursie zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN oraz pakiet materiałów.

Zapraszamy, aby wybrać formę najbardziej dogodną dla siebie!

Zajęcia organizujemy przy wykorzystaniu platform do nauki online w czasie rzeczywistym. Korzystamy z różnych rozwiązań (clickmeeting, zoom), zabezpieczamy jednak uczestników, wysyłając im instrukcję logowania na zajęcia. Webinary stwarzają opcję bezpośredniego kontaktu z prowadzącymi i innymi uczestnikami (w zakresie zadania pytania, wymiany uwag i inspiracji). Jednocześnie – w webinarze można brać udział z dowolnego miejsca, co jest niewątpliwą zaletą dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą przyjechać do Poznania. Terminy i tematykę najbliższych webinarów możesz sprawdzić TUTAJ.

Technologia otwiera zupełnie nowe możliwości dla edukacji – można uczyć się teraz o dowolnej porze z dowolnego miejsca. Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w szkoleniu czy webinarze w określonym terminie, przygotowałyśmy opcję kursu interaktywnego. Uczestnik kursu stopniowo zapoznaje się z danym tematem, oglądając nagrania, a następnie -przechodzi do interaktywnych ćwiczeń. Może więc nie tylko zdobyć nowe informacje, lecz również – przećwiczyć nowe kompetencje. Po ukończeniu kursu, podobnie jak w przypadku innych form doskonalenia, otrzyma zaświadczenie oraz materiały od prowadzących. Opcja idealna dla tych, którzy chcą wygodnie, o dowolnej godzinie, z własnego fotela, szukać nowych rozwiązań i inspiracji. Dostępne kursy dla nauczycieli online znajdziesz TUTAJ.

Warsztaty organizowane w Poznaniu, w salach szkoleniowych. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość kontaktu osobistego i wymiany doświadczeń z nauczycielami obecnymi na miejscu. Buduje to niesamowity poziom energii i doskonałą atmosferę na zajęciach. Każdy uczestnik może zadać pytanie czy omówić swoje konkretne przypadki. Poza tym będzie mógł sprawdzić wiele ćwiczeń „na własnej skórze”. Terminy i tematykę najbliższych szkoleń otwartych możesz sprawdzić TUTAJ.

Przegląd wszystkich dostępnych szkoleń otwartych, webinarów i kursów, wraz z dokładniejszymi informacjami o programach, terminach i cenach, można znaleźć na naszej platformie edukacyjnej, dostępnej TUTAJ.

Zakup miejsca na szkolenie otwarte, webinar czy kurs interaktywny powoduje automatyczne założenie konta na platformie edukacyjnej. Funkcja ta pozwoli każdemu uczestnikowi śledzić jego zamówienia, zapisać dane do faktury, ponownie pobrać plik z zaświadczeniem czy przejść do materiałów kursów interaktywnych. Po dokonaniu zakupu otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem oraz dane do logowania. Przy kolejnej wizycie na platformie wystarczy się zalogować na swoje dane i w pełni korzystać z dostępnej oferty.

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem