Wykłady dla rodziców

Szkoły współpracują z rodzicami uczniów na wielu polach. Efektywna współpraca opiera się między innymi na sprawnym przekazywaniu rodzicom informacji – nie tylko o działaniach podejmowanych przez placówkę, lecz również: potrzebach rozwojowych dzieci i młodzieży, zagrożeniach, z jakimi spotykają się uczniowie czy też innowacyjnych metodach reagowania na sytuacje trudne w domu i w szkole i sposobach wspierania uczniów. Nasze wykłady ułatwiają tę komunikację. W zależności od potrzeb danej placówki, podczas zajęć podejmujemy tematy zgodne z programem profilaktyczno-wychowawczym lub – dostosowane do specyficznych dla danej grupy uczniów trudności. Wykłady dla rodziców trwają ok 30-45 minut i są prowadzone w formie wykładu z elementami warsztatu.

Wykłady dla rodziców

Najchętniej zamawiane wykłady dla rodziców:

Myślicie Państwo o zorganizowaniu wykładu dla rodziców? Macie dodatkowe pytania, chcecie poznać szczegóły? - chętnie udzielimy odpowiedzi.

Można do nas zadzwonić lub napisać maila:

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli PROGRESFERA
przy  AiA Doradztwo i Edukacja Psychologiczna Sp. z o.o.
www.aiadoradztwo.pl

Lub też wysłać formularz kontaktowy – odpiszemy lub oddzwonimy. 

Zobacz szkolenia rady pedagogicznej.

Sprawdź także kursy i webinary online na naszej platformie szkoleniowej.

#tagi: wykłady dla rodziców, współpraca szkoły z rodzicami

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem