Studia podyplomowe

Zapraszamy na studia podyplomowe dla nauczycieli organizowane w Poznaniu. Jesteśmy Ośrodkiem Instytutu Studiów Podyplomowych Wyższej szkoły Nauk Pedagogicznych z Warszawy.

Każdego roku otwieramy kolejne autorskie kierunki studiów podyplomowych dla nauczycieli.  Podczas naszych zajęć stawiamy na praktykę – każdy zjazd prowadzony jest wyłącznie warsztatowo przez trenerki doświadczone w danej dziedzinie. Czas przeznaczony na teorię skracamy do niezbędnego minimum, tak aby ćwiczyć przede wszystkim praktyczne umiejętności. Naszą filozofią jest kształcenie specjalistów, którzy będą przygotowani do nowych wyzwań zawodowych. 

Kierunki autorskie w roku akademickim 2020/2021

Bogata oferta kierunków studiów

Poza kierunkami autorskimi prowadzimy również szereg innych kierunków studiów podyplomowych. Korzystamy tutaj z wieloletniego doświadczenia i wsparcia Uczelni, pod szyldem której mamy przyjemność uczyć studentów. Z naszej strony oferujemy dodatkowo praktyczne warsztaty pedagogiczne z zakresu kompetencji wychowawczych, reagowania na sytuacje trudne, komunikacji z rodzicami czy budowania motywacji uczniów.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat pozostałych naszych kierunków: 

Partnerstwo - studia podyplomowe

Dyplom ukończenia studiów jest wystawiony przez Instytut Studiów Podyplomowych. Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Jest to uczelnia wpisaną do Rejestru Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 236 (polon.nauka.gov.pl). Uczelnia posiada akt akredytacyjny, poświadczający jakość nauczania (Uchwała nr 128/2019 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 14 marca 2019 roku). Nasze studia dają pełne uprawnienia, zgodnie z wymogami prawa. 

Masz pytania? Zastanawiasz się nad wyborem kierunku? Napisz lub zadzwoń - chętnie doradzimy.

Można do nas zadzwonić lub napisać maila:

Lub też wysłać formularz kontaktowy – odpiszemy lub oddzwonimy.