Rady pedagogiczne online

Wszystkie proponowane przez nas tematy rad pedagogicznych możemy dla Państwa przeprowadzić nie tylko w formie tradycyjnej (stacjonarnej,  – u Państwa w placówce), lecz również – w wersji online. Zwiększone zainteresowanie szkoleniami zdalnymi było początkowo związane z sytuacją epidemiologiczną, jednak nauczyciele szybko przekonali się do zalet takiej formy doskonalenia:

  • dostęp do szkolenia z dowolnego miejsca
  • brak straty cennego czasu na dojazd na miejsce szkolenia
  • możliwość poznawania dodatkowych narzędzi i aplikacji do pracy z uczniami i rodzicami

Oczywiście, zapewniamy nadal wszystkie korzyści, które wyróżniają nasze rady szkoleniowe:

  • nastawienie na praktyczne rozwiązania
  • swobodna atmosfera, nastawiona na współpracę i wspólne rozwiązywanie trudności
  • doskonałe materiały i ćwiczenia do wykorzystania w pracy z uczniami
  • zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN dla każdego uczestnika
laptop-work-glass-brand-art-design-140114-pxhere.com

Platforma

Rady online prowadzimy na różnych platformach, w zależności od wybranej tematyki szkolenia. Korzystamy z platformy przeznaczonej do webinarów, ułatwiającej prowadzenie interaktywnych ćwiczeń lub z aplikacji do konferencji, która daje większe możliwości bezpośredniego kontaktu. Przed szkoleniem uczestnicy otrzymują instrukcję logowania się do plaformy.

Czas szkolenia

Czas rady online zależy zarówno od wybranej tematyki, jak i zapotrzebowania danej placówki. Standardowo webinary trwają od 2 do 3 godzin szkoleniowych, a zajęcia z ćwiczeniami w oparciu o pracę w podzespołach (z wykorzystaniem kamer) od 3 do 4 godzin szkoleniowych. Godzina rozpoczęcia zajęć jest uzgadniania ze szkołą.

Cennik

Przy radach online obowiązuje nasz standardowy cennik: 1000 PLN przy grupie do 20 osób oraz 1200 PLN przy grupie do 30 osób. Jeśli grono liczy więcej niż 30 nauczycieli, udział każdej dodatkowej osoby kosztuje 40 PLN. Cena uwzględnia dostęp do platformy, obszerne materiały oraz zaświadczenie dla każdego uczestnika zajęć.

Tematykę szkolenia można wybrać zarówno z naszego katalogu rad pedagogicznych, jak i z katalogu kursów interaktywnych

Kursy interaktywne

Każdy z naszych kursów powstał w oparciu o webinar przeprowadzony na żywo dla nauczycieli. Możemy go więc z powodzeniem przeprowadzić dla Państwa kadry – właśnie jako radę pedagogiczną online. Tematykę rad znajdziecie Państwo na naszej platformie edukacyjnej: 
www.szkolenia.progresfera.edu.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy najlepszą tematykę rady.

Można do nas zadzwonić lub napisać maila:

Lub też wysłać formularz kontaktowy – odpiszemy lub oddzwonimy.